środa, 17 marca 2021
Targi odbędą się w czerwcu – w formie hybrydowej
Organizator Targów Książki dla Dzieci w Bolonii potwierdził plany zorganizowania targów książki w dniach 14–17 czerwca i otworzył rejestrację dla wystawców. Pod koniec 2020 roku zapadła decyzja o zmianie terminu z kwietnia na czerwiec. Ogłaszając decyzję o organizacji wydarzenia w formie stacjonarnej, organizator wyraził „ogólną niepewność, która wciąż panuje na całym świecie”, ale dodał: „Pozostajemy optymistami, że kampanie szczepień, które mają zostać przeprowadzone w ciągu najbliższych kilku miesięcy, będą decydujące w umożliwieniu powrotu do normalności". Gościem honorowym będą Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wystawcy, którzy zarejestrowali się na odwołane targi w 2020 roku, będą mogli skorzystać z …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 380 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się