Wtorek, 20 stycznia 2004
8 stycznia Sąd Rejonowy w Rzeszowie ogłosił upadłość hurtowni książek Opus. Wierzyciele mają teraz 10 miesięcy na zgłaszanie wierzytelności wyznaczonemu przez sąd syndykowi. Opus to lokalna hurtownia należąca do Ewy i Zygmunta Śliwów. Właściwie nazwa spółki została niedawno zmieniona z Opus na Supo i pod taką firmą hurtownia funkcjonuje w KRS. Zgodnie z informacjami ujawnionymi w rejestrze kapitał zakładowy spółki to 129 600 zł, przy czym aż 124 600 zł zostało wniesione aportem. Jednoosobowy zarząd pełnił Leszek Szarama. Już co najmniej od sierpnia 2003 roku właściciele hurtowni zamierzali zlikwidować firmę. 20 sierpnia 2003 roku do rzeszowskiego sądu wpłynął pierwszy wniosek o wszczęcie …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 410 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się