środa, 1 lutego 2023

Zamieszczamy oświadczenie operatora PGE Narodowego:

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi organizacji zaplanowanych na 2023 rok wydarzeń na PGE Narodowym, pragniemy podkreślić, że jako operator obiektu dokładamy wszelkich starań, by wszystkie wydarzenia zaplanowane na rok 2023, zarówno koncerty, mecze – w tym w szczególności zaplanowany na 27 marca mecz Polska-Albania, jak i wydarzenia biznesowe, odbyły się zgodnie z planem.

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo nie ma miejsca na pośpiech czy podejmowanie pochopnych decyzji. To właśnie bezpieczeństwo wszystkich gości obiektu wyznacza kierunki naszych działań i to ono zawsze odgrywa pierwszoplanową rolę. Na chwilę obecną w kalendarzu PGE Narodowego na rok 2023 znajdują się wydarzenia całostadionowe, w tym m.in. mecze reprezentacji Polski, finał Fortuna Pucharu Polski, PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland czy koncerty światowych i polskich gwiazd. Jeszcze raz pragniemy zaznaczyć, że wszyscy zaangażowani w proces usunięcia wady – zarówno pracownicy operatora PGE Narodowego, jak i polscy oraz zagraniczni eksperci z zakresu konstrukcji metalowych oraz materiałoznawstwa – dokładają wszelkich starań, by wszystkie wydarzenia zaplanowane na bieżący rok, odbyły się zgodnie z planem.

Pragniemy podkreślić, że operator PGE Narodowego jest w stałym kontakcie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i podejmuje wszelkie działania, aby mecz Polska-Albania został rozegrany w domu reprezentacji Polski, czyli na PGE Narodowym. Zdajemy sobie sprawę z terminów, wiemy, że mecz z Albanią jest zaplanowany na 27 marca. Dlatego też pragniemy jeszcze raz zaznaczyć, że jak tylko otrzymamy opinię ekspertów co do dalszych kroków, niezwłocznie przekażemy taką informację do naszych partnerów z Polskiego Związku Piłki Nożnej i opinii publicznej.
Podaj dalej
Autor: W