środa, 22 lutego 2012
Już wkrótce nowa powieść
Nie bez powodu tak się o niej mówi.  Kryminały P.D. James  mają bowiem ten sam rasowy styl, precyzję i chłodną elegancję, którymi nieżyjąca mistrzyni gatunku wciąż urzeka kolejne pokolenia czytelników. Do księgarń trafia właśnie powieść "Zakryjcie jej twarz". Akcja rozgrywa się w latach czterdziestych, w sielskiej scenerii brytyjskiej prowincji.  Stephen Maxie,  należący do miejscowej śmietanki towarzyskiej, dziedzic imponującej posiadłości,  oświadcza się seksownej pokojówce – samotnej matce  przygarniętej z pobliskiego przytułku. W noc po  zaręczynach Sally Jupp zostaje zamordowana. Nadinspektor Adam Dalgliesh wezwany z Londynu, by pomóc policji w śledztwie, odkrywa niepohamowane namiętności i mroczne tajemnice rodzinne.Krąg podejrzanych jest ograniczony do kilkunastu  …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 404 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się