Wtorek, 13 listopada 2018
Sensacyjna aukcja bibliofilska antykwariatu Lamus
Podczas najbliższej aukcji bibliofilskiej warszawskiego antykwariatu Lamus oprócz wielu obiektów historycznych zostaną wystawione na sprzedaż rękopisy Józefa Piłsudskiego i Tadeusza Kościuszki, a także fragment „Potopu” Henryka Sienkiewicza. Jak ocenia Janusz Miliszkiewicz, ekspert rynku sztuki, w artykule „Pamiątki historyczne na sprzedaż” , zamieszczonego w „Rzeczpospolitej” z 8 listopada w cyklu „Moja kolekcja”, aukcja, która odbędzie się 24 listopada, zapowiada się sensacyjnie. Antykwariat Lamus, który według przywołanego we wspomnianym artykule Pawła Podniesińskiego, znanego bibliofila i rzeczoznawcy Ministerstwa Kultury i …
Wyświetlono 25% materiału - 77 słów. Całość materiału zawiera 311 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się