Czwartek, 25 maja 2023

Najnowsza książka Tomasza Raczka oraz obsypana nagrodami (tytuł Książki Roku 2022 Magazynu Literackiego KSIĄŻKI, tytuł KSIĄŻKI ROKU IBBY 2022 oraz nominacja do 16. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy) książka Marcina Szczygielskiego, zawitają na tegorocznych Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie.

Instytut Wydawniczy LATARNIK zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia namiotu nr 12 przed wejściem głównym do Pałacu Kultury i Nauki.

27 maja w sobotę, od godz. 13 do 14, Tomasz Raczek będzie podpisywał swoją najnowszą książkę „Perła z lamusem”, w której autor powraca pamięcią do kultowej serii telewizyjnej “Perły z lamusa”. Na miejscu będzie można również nabyć wyjątkową wersję kolekcjonerską (numerowaną) książki. Zakup takiej książki będzie wyłącznie możliwy na Targach Książki oraz przez bezpośredni kontakt z wydawnictwem.

28 maja, w niedzielę, od 13 do 14.30, po autograf lub dedykację będzie można zgłosić się do Marcina Szczygielskiego i Antosi, czyli bohaterki powieści dla dzieci i młodzieży – „Antosia w bezkresie”.

Zapraszamy!

Podaj dalej
Autor: Instytut Wydawniczy Latarnik