Poniedziałek, 30 października 2000
© POLAND - Frankfurt 2000 Pierwsze oceny: Im więcej ludzi będzie u nas traktować Polskę jako część własnej kultury, tym łatwiejsza stanie się integracja Europy - Lorenzo Rudolf, dyrektor. Polska odniosła ogromny sukces Jesteśmy więcej niż szczęśliwi i więcej niż zadowoleni z polskiej prezentacji jako gościa honorowego Targów Copyright Poland - to była najlepsza prezentacja Gościa Honorowego w historii Targów. To największa prezentacja polskiej kultury, jaką kiedykolwiek można było obejrzeć za granicą. Jestem przekonany, że dzięki tej prezentacji we Frankfurcie dokonuje się kolejny zwrot w stosunkach polsko-niemieckich. Tym razem jest to porozumienie i zrozumienie poprzez kulturę głównym bohaterem Targów Książki i polskiej prezentacji we Frankfurcie są książki i autorzy. Jeszcze nigdy nie udało się zgromadzić w jednym miejscu tylu czołowych polskich autorów. Jeśli ktoś przez moment zastanawiał się, czy to wszystko ma sens - w tej chwili nie ma chyba wątpliwości W rozmowach z wydawcami polskimi spotykam same pozytywne oceny stoisk i sposobu naszej prezentacji, a także jej funkcjonalność - dostosowaną do potrzeb wydawców. Projekt i ogólna aranżacja hali jest również niezwykle funkcjonalna i przyjazna - dostosowana do potrzeb spotkań z autorami. Równie pozytywne, a dodatkowo jeszcze bardzo emocjonalne oceny są mi przekazywane przez kolegów - wydawców zagranicznych oraz szefów stowarzyszeń wydawców oraz dziennikarzy zagranicznych, z którymi odbyłem wiele rozmów. Ze swojej strony chciałbym przekazać wyrazy wielkiego uznania dla trzech głównych autorów naszej obecności we Frankfurcie: Andrzeja Nowakowskiego, Albrechta Lemppa i Janusza Brysia. Jednocześnie słowa podziękowania trzeba skierować pod adresem rządu polskiego, a przede wszystkim ministra Kazimierza M. Ujazdowskiego. Dzięki funduszom przyznanym przez rząd możliwa była …
Wyświetlono 25% materiału - 256 słów. Całość materiału zawiera 1027 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się