Piątek, 12 lipca 2019
Audiobooki od BP i Audioteki

Pod hasłem „Wybierz historię na swoją wakacyjną podróż!” trwa właśnie wspólna promocja dystrybutora paliw BP oraz firmy Audioteka.

„Większość z nas z utęsknieniem czeka na wakacje, ale droga do upragnionego wypoczynku nie zawsze jest z górki… Dlatego zacznij razem z BP pierwszy rozdział udanej podróży, z audiobookami ze specjalnej kolekcji przygotowanej przez BP i Audioteka.com. A w niej mrożące krew w żyłach kryminały, przykuwające uwagę opowieści dla dzieci, wciągające biografie i niesamowite historie” – czytamy w komunikacie na stronie firmy BP.

Aby wziąć udział w akcji, klienci stacji BP muszą zatankować min. 25 litrów paliwa lub dokonać zakupów w sklepie BP lub w Wild Bean Cafe za min. 15 zł oraz odebrać kod na audiobooka, który umilić może wakacyjną podróż. Promocja trwa do 3 września. W kolekcji BP znalazło się 16 tytułów książek audio – pozycji należących zarówno do klasyki literatury dla dorosłych i dziecięcych czytelników, jak również tytułów niezwykle popularnych w ostatnich latach.

Autor: (p)
Źródło: www.bp.com/pl