Wtorek, 13 sierpnia 2019
Warsaw Horrocon 21 września
W sobotę 21 września w klubie Pogłos przy ul. Burakowskiej 12 w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce zlot miłośników kinowej grozy. Stołeczny Horrorcon będzie pierwszym tak dużym konwentem, którego ideą jest stworzenie przestrzeni do integracji i wspólnej zabawy dla amatorów, miłośników i pasjonatów kina i literatury grozy. – Z pomysłem zorganizowania podobnej imprezy nosiliśmy się ostatnie kilka lat i w końcu zdecydowaliśmy, że 2019 rok i stołeczny Pogłos to miejsce i czas, żeby w końcu wcielić ideę w życie. Ideą Horrorconu jest zebranie w jednym miejscu entuzjastów i twórców gatunku, wspólna wymiana myśli i umiejętności, oraz zastanowienie się dlaczego termin „polski horror” wciąż budzi raczej …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 421 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki