środa, 16 marca 2016
Zapis debaty
Czy da się skutecznie walczyć ze zjawiskiem e-piractwa, jakie są pomysły na rozwiązanie tego problemu, jakie próby podejmuje się w tej walce, czy w Polsce mamy przyzwolenie społeczne na piractwo - to główne zagadnienia debaty online zorganizowanej przez Virtualo, która odbyła się 14 marca. Debatę poprowadziła dziennikarka i pisarka Anna Dziewit-Meller. Jej gośćmi byli: Kinga Jakubowska, kulturoznawca i prezes Fundacji Legalna Kultura,  Jarosław Lipszyc z porozumienia Fundament, Wojciech Orliński, aktywny dziennikarz, pisarz i publicysta oraz Robert Rybski, prezes firmy Virtualo - dystrybutora e-booków. Wychodząc od genezy piractwa i przykładów z różnych dziedzin sztuki podjęto dyskusję na temat samego procesu tworzenie i wydawania książek w Polsce. Uczestnicy debaty zwracali uwagę na to, że wydawcy, dystrybutorzy oraz inne podmioty zaangażowane w ten proces mają największy wpływ na kształtowanie …
Wyświetlono 25% materiału - 126 słów. Całość materiału zawiera 507 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się