Piątek, 3 kwietnia 2020
Spotkania autorskie tylko w internecie
W artykule zatytułowanym „Przyszłość w czarnych barwach”, autorstwa Michała Nogasia i Natalii Szostak, jaki ukazał się w „Gazecie Wyborczej” 1 kwietnia, zebrano nie tylko głosy wydawców, o czym pisaliśmy wczoraj w naszym serwisie, ale także znanych pisarzy. Pisarze namawiają do czytania, „dzieląc się listami swoich lektur na czas zamknięcia w domu”. I tak Olga Tokarczuk zachęca do czytania „Czarodziejskiej góry”, a Marcin Wicha – utworów Aleksandra Puszkina. Pisarze zrzeszeni w Unii Literackiej, nowej organizacji skupiających twórców, uczestniczą codziennie o godz. 18. na jej profilu na Facebooku w czytaniu online. Prezesem Unii jest Jacek Dehnel, który poinformował, że akcję rozpoczęto 16 marca, autorzy czytają …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 415 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się