środa, 10 sierpnia 2022
Premiera kryminału o mrocznych tajemnicach na niebezpiecznej prowincji

W tym tygodniu premierę mają „Płonące ambony” Andrzeja Dziurawca wydane nakładem wydawnictwa LIRA, które przeniosą czytelnika do mrocznego zaścianka Polski, gdzie rządzić będą szemrane układy i gdzie nic nie jest tym, czym z pozoru się wydaje.

Szubert, poturbowany przez los emerytowany glina, przenosi się z Warszawy na wieś, by wyremontować rodzinny dom. Zaszycie się z psem w głuszy przerywa mu niespodziewane odkrycie komnaty w nieczynnej kopalni oraz kradzież zabytkowego pistoletu. Gdy zaczną płonąć myśliwskie ambony i w tajemniczych okolicznościach ginąć kolejni prawnicy, elementy niebezpiecznej układanki poprowadzą Szuberta w ramiona złych kobiet i uwikłają go w sprawę makabry sprzed lat…

Mroczny zaścianek Polski, szemrane układy i nieudolne śledztwo – a wszystko to w pełnej mięsistych dialogów powieści sensacyjnej Andrzeja Dziurawca. Daj się wciągnąć w wir mrocznych tajemnic niebezpiecznej prowincji, gdzie nic nie jest tym, czym z pozoru się wydaje. Książka została wydana w miękkiej oprawie, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 432 strony, cena okładkowa: 44,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Lira