Piątek, 27 września 2019
Podziękowanie dla Wiesława Pyszki
Wiesław Pyszka, zastępca dyrektora ds. produkcji, po 30 latach spędzonych w Wydawnictwie Arkady, przeszedł 1 września na zasłużoną emeryturę. Prezes Arkad Janina Krysiak zaprosiła kolegów i bliskich współpracowników na uroczyste pożegnanie, jakie odbyło się 25 września w siedzibie wydawnictwa. - Pan Wiesław Pyszka postanowił się z nami pożegnać. Wprawdzie zakończył pracę 31 sierpnia, ale do dzisiaj nie mogliśmy ustalić terminu spotkania. Chciałabym, abyśmy bardzo serdecznie i miło pożegnali go w większym gronie osób, z którymi przez lata współpracował. Cieszę się, że są tutaj pracownicy wydawnictwa, a także pani prezes Jolanta Polkowska z drukarni Zapolex z Torunia oraz dyrektor Piotr Żurek z drukarni Graf z Pruszkowa, a także prof. Maciej Buszewicz oraz przedstawiciel prasy branżowej – powiedziała Janina Krysiak. Dziękuję Panu Wiesławowi za 30 lat pracy w Arkadach, w tym dwa lata już po przejściu na emeryturę, za setki wykonanych wspaniałych książek na stanowisku redaktora technicznego, a potem dyrektora produkcji, za wszystkie osiągnięcia w imieniu wydawnictwa – dodała. Prezes Janina Krysiak wręczyła Wiesławowi Pyszce medal pamiątkowy wydawnictwa, a także nowe odznaczenie w formie złotego sygnetu z logo Arkad, którego pierwszym laureatem został właśnie bohater spotkania. - Przede wszystkim dziękuję za dzisiejszą niespodziankę, jaką mi przygotowała pani prezes. Jest to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, że tyle osób jest tutaj obecnych. Decydując się na przejście na emeryturę, musiałem dokonać wyboru między chęcią zostania …
Wyświetlono 25% materiału - 221 słów. Całość materiału zawiera 887 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się