Wtorek, 19 marca 2013
Targi we wspaniałych wnętrzach Opery i Filharmonii
II Targi Książki w Białymstoku odbędą się od 19 do 21 kwietnia. Ich organizatorami są: Fundacja Sąsiedzi oraz Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki. – Zapraszamy na drugą edycję tragów w Białymstoku – na jedyne takie targi po tej stronie Wisły. Będą one kontynuacją ubiegłorocznych targów, tak ciepło przyjętych w naszej branży. Wówczas mieliśmy przyjemność gościć wydawnictwa z całej Polski. Organizujemy je w przepięknym, nowoczesnym budynku nowo powstałej Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1 – przekazał Bibliotece Analiz Andrzej Kalinowski, prezes Fundacji Sąsiedzi i inicjator białostockiej imprezy, który poinformował również, że w trakcie targów …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 392 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się