Piątek, 17 maja 2013
Nowatorska usługa WSiP
Od 16 maja w internetowym sklepie Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych (WSiP), można kupić podręczniki na raty. "To pierwsze tego typu rozwiązanie na krajowym rynku wydawnictw edukacyjnych" - informuje wydawnicza spółka.  Jak czytamy w komunikacie, sprzedaż podręczników na raty jest możliwa w sklepie internetowym WSiP już od 100 zł. Płatności mogą być rozłożone na od 3 do 11 rat, a wysokość odsetek jest uzależniona od liczby rat. Przy wyborze opcji sześciu rat koszty odsetek pokrywa WSIP, a nie kupujący. Możliwość zakupu podręczników w systemie ratalnym jest powiązana z deklaracją, którą składa kupujący w momencie potwierdzenia chęci takiego zakupu. Sama procedura uzyskania „podręczników na raty” jest prosta i niczym nie różni się od innych, podobnych systemów ratalnych.   - Pojedynczy podręcznik nie jest droższy od dowolnej pozycji z literatury pięknej. W wielu wypadkach jest nawet sporo tańszy. Problemem wielu rodzin jest jednak łączna suma, jaką należy zapłacić za wyposażenie ucznia we wszystkie książki i zeszyty, a także niezbędny strój …
Wyświetlono 25% materiału - 157 słów. Całość materiału zawiera 630 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się