Czwartek, 15 lutego 2018

Wydawnictwo Media Rodzina w związku z wydaniem książki „Harry Potter. Podróż przez historię magii” zaprasza do salonów Empik w Warszawie i Poznaniu na magiczne spotkanie ze światem Harry’ego Pottera.

W sobotę 17 lutego w warszawskiej Arkadii w holu przed Empikiem stanie scena, na której wydarzą się niezwykłe rzeczy – czarodziejskie pokazy z ciekłym azotem, sztuczki magiczne czy wielki quiz wiedzy o świecie Harry’ego Pottera. Wśród gości będzie można spotkać przechadzających się profesorów z Hogwartu: Dolores Umbridge, Alastora Moody’ego, Sybillę Trelawney i Severusa Snape’a, którzy będą nie tylko strofować uczniów (i odejmować punkty domom), ale też pozować do zdjęć. Zachęcamy do przyjścia w szatach czarodziejów – wśród uczestników zorganizowany będzie konkurs na najlepsze przebranie. Oprócz tego będzie można wziąć udział w lekcji zielarstwa, pomalować twarz w czarodziejskie wzory czy zrobić selfie na 14-metrowej ekspozycji ulicy Pokątnej.

Sobota 17 lutego, godz. 12.00-18.00, CH Arkadia, hol przed salonem Empik, Warszawa

 

Tydzień później, 24 lutego, poznański Empik na placu Wolności  zamieni się w miejsce pełne magii!

Na uczestników imprezy będą czekały magiczne eksperymenty chemiczne, pokazy czarodziejskich sztuczek oraz warsztaty plastyczne, podczas których każdy będzie mógł zrobić własne fantastyczne zwierzę… z origami! Oprócz tego będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia w szatach czarodzieja na Peronie 9 i ¾, wróżenie z ręki, turnieje czarodziejów, limitowane gadżety ze świata Harry’ego Pottera i wiele innych atrakcji!

Sobota 24 lutego,  godz. 13.00-18.00, Empik przy pl. Wolności, Poznań

Podaj dalej
Autor: (n)