Wtorek, 10 czerwca 2014
Czwarty raport o poligrafii
W czwartek 5 czerwca w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się konferencja zatytułowana „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”, której organizatorami byli: Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, firma audytorsko-doradcza KPMG oraz GPW.  W konferencji uczestniczyli przedstawiciele organizacji biznesowych oraz liczni przedstawiciele firm poligraficznych. Organizatorów reprezentowali: Jacek Bajger, partner w firmie KPMG, Jacek Kuśmierczyk, kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, Paweł Graniewski, wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych, oraz Edward Tomasz Połaski, prezes Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw.  Głównym punktem konferencji była prezentacja czwartej edycji raportu „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”, cyklicznej już publikacji opracowanej przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga i KPMG.  - Od ponad trzech lat jestem osobiście zaangażowany w przygotowanie raportów i dlatego branża poligraficzna staje mi się coraz bliższa. Dzięki temu widzę, jakie miejsce w kraju zajmuje ten sektor gospodarki. I gratuluję wszystkim poligrafom, bo tworzycie wspaniała branżą, która z optymizmem patrzy w przyszłość – stwierdził z zadowoleniem Jacek Bajger.  Wynikająca z raportu ogólna ocena sytuacji w polskiej branży poligraficznej jest …
Wyświetlono 25% materiału - 166 słów. Całość materiału zawiera 665 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się