Wtorek, 28 września 2004
11 Forum Wydawców we Lwowie, 16-19 września Polska na 96 metrach Podczas Forum Wydawców we Lwowie Polska zaprezentowała się na stoisku narodowym o powierzchni 96 mkw., przygotowanym przez Instytut Książki. W targach wzięło udział ponad 550 wystawców - wydawców, bibliotek, księgarni, firm poligraficznych. Polskie stoisko było największe i najbardziej okazałe. Uczestnicy plebiscytu zorganizowanego przez organizatorów Forum uznali je za najpiękniejsze stoisko targowe. Na polskim stoisku można było zobaczyć kilka wystaw - najważniejsza była prezentacja zbioru dzieł Brunona Schulza w tłumaczeniach na języki obce, obejmująca 50 tomów wydanych na całym świecie od lat 60. do roku ubiegłego. Zbiór został niedawno przekazany Instytutowi Książki przez Marka Podstolskiego, spadkobiercę pisarza. Kolejne wystawy to: prezentacja polskich i zagranicznych wydań Czesława Miłosza, nowości literackie, książki dla dzieci i młodzieży, polski reportaż. Na stoisku prezentowało także swoja ofertę 10 polskich …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 538 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki