Poniedziałek, 17 kwietnia 2000
Polska we Frankfurcie Rozmowa z Rudolfem Lorenzo, dyrektorem targów frankfurckich - Jak pan ocenia przygotowanie Polski do roli gościa honorowego Frankfurckich Targów Książki? - Wiele słyszymy od polskiej strony na temat przygotowań Polski do Frankfurtu 2000. Teraz na targach w Lipsku spotkaliśmy się z panami Krawczykiem, Nowakowskim, Lemppem i innymi osobami zaangażowanymi w to przedsięwzięcie. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem spokojny co do działań strony polskiej i nie mam wątpliwości, że to wystąpienie będzie bardzo udane zarówno dla Polski, jak i dla naszych targów, Niemiec oraz całego świata literackiego. - Nie niepokoi pana fakt, że w polskim projekcie następuje wiele zmian, że wciąż mają miejsce zmiany personalne? - Pogodziłem się z tym. Wierzę, że Polacy zdają sobie sprawę, z tego, jakie mają przed sobą zadania oraz ile czasu pozostało do frankfurckich targów. Najważniejsze jest teraz, by osoby zaangażowane w przygotowania do Frankfurtu 2000 rzeczywiście współpracowały ze sobą. Na pewno zaś Polacy są świadomi tego, co zostało …
Wyświetlono 25% materiału - 156 słów. Całość materiału zawiera 625 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się