Poniedziałek, 24 kwietnia 2023
Książki z drugiej ręki - wzrost o 25 proc.
W 2022 roku na Allegro sprzedano ponad 23 mln książek, zaś rekord zakupionych przez jednego klienta książek wynosił 11 613 egzemplarzy. Ponad 3,7 mln klientów kupiło co najmniej jedną książkę na Allegro, ponadto w 2022 roku średnio sprzedawały się ponad 44 egzemplarze na minutę. Trendy książkowe na Allegro  Jak pokazują dane, klienci najczęściej decydowali się na zakup podręczników szkolnych, ponieważ platforma oferuje szeroki wybór książek do szkoły w najlepszych cenach. Na kolejnych miejscach znalazły się książki dla dzieci a także beletrystyka. Co więcej, to kobiety częściej robiły zakupy w kategorii książek niż mężczyźni, ale ich wybory są niemal identyczne i raczej praktyczne… Pierwsze miejsca zajmują wspomniane już wcześniej książki dla dzieci, następnie podręczniki oraz beletrystyka. Dopiero poza podium panie głównie decydują się na kalendarze, gadżety i akcesoria, a panowie na książki naukowe i popularnonaukowe. Warto również podkreślić, że w przypadku beletrystyki kobiety najczęściej wybierają literaturę piękną oraz obyczajową i erotyczną. Zaś mężczyźni oprócz literatury pięknej wybierają …
Wyświetlono 25% materiału - 156 słów. Całość materiału zawiera 627 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się