Czwartek, 11 lipca 2019
W ciągu dwóch miesięcy w ogólnopolską kampanię „Wielka Zbiórka Książek 2019” zaangażowało się ponad 155 tys. osób, dzięki którym zebrana została rekordowa liczba 603 tys. książek. Wypracowane podczas 5 lat działalności zaufanie społeczne pozwoli Fundacji Zaczytani.org dostarczyć ogromną porcję literatury na oddziały szpitalne w całym kraju. Wielka Zbiórka Książek to inicjatywa, która łączy szeroką ideę promowania czytelnictwa z bezpośrednią pomocą dla osób potrzebujących. Podczas akcji, w 77 miastach w Polsce zbierane były książki, które po skrupulatnej klasyfikacji trafiają do Zaczytanych Bibliotek - otwartych książkowych regałów na oddziałach szpitalnych, w świetlicach środowiskowych, hospicjach i domach dziecka. Część książek zostanie przekazana do honorowych dawców krwi i Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a jeszcze inne staną się częścią całorocznego programu Bajkoterapii prowadzonego przez Fundację. Tegoroczna, …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 490 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się