Poniedziałek, 30 stycznia 2023

W samym 2022 firma PICK A VOICE zrealizowała nagrania ponad 300 audiobooków dla ponad 40 polskich wydawców. Tym sposobem dołączyła do grona największych niezależnych polskich producentów literatury audio.

PICK A VOICE Audiobooki w ostatnim roku przekroczyła liczbę 800 nagranych audiobooków w swoim portfolio.

Wśród 40 wydawców dla których powstawały audiobooki znaleźli się między innymi CopCorp, Helion, Kobiece, Kompania Mediowa, Lind&Co, Literatura Inspiruje, Literatura, Mięta, Muza SA, Marginesy, Noir Sur Blanc, Novae Res, Niezwykłe , Otwarte, Prószyński, Świąt Książki, Skrzat, Zwierciadło, Znak i wielu innych.

Do nagrań powstały 92 darmowe filmy promocyjne, które PICK A VOICE dostarcza do każdego zamówienia.

17 audiobooków zostało okraszone podkładami muzycznymi.

4 audiobooki zostały w pełni udźwiękowione.

Udźwiękowiony audiobook to możliwość wyróżnienia audiobooka i dodanie wartości dla słuchacza, dużo mniejszym kosztem niż pełne słuchowisko-superprodukcja. Produkcja polega na nagraniu audiobooka jednym lektorem i dodaniu efektów dźwiękowych i muzyki w odpowiednich momentach. Pierwszy audiobook tego typu – „Zgodne małżeństwo”, zebrał świetnie opinie słuchaczy Storytela. Pozostałe 3 produkcje były audiobookami dla dzieci.

4 reklamy video wspomagały promocję audiobooków.

Reklama video to film do 60 sekund, w której lektora poleca/ zapowiada książkę tekstem przygotowanym przez wydawcę. Dzięki niskiej cenie (ok. 450 – 1000zł netto) taka forma jest idealna do użycia w social mediach. Idealne dla działów promocji.

Książki były nagrywane przez 117 lektorów audiobooków znajdujących się na liście PICK A VOICE.

Nagrania odbywały się w 5 studiach nagraniowych z 6 realizatorami dźwięku i dwiema producentkami.

Firma PICK A VOICE Audiobooki działa także aktywnie w social mediach promując rynek audiobookowy i edukując.

314 aktywnych subskrybentów newslettera PICK A VOICE

Tyle osób z branży wydawniczej, autorów i zainteresowanych audiobookami odbiera newsletter PICK A VOICE. Powstał on głównie z myślą o edukowaniu na temat rynku audiobooków i zbieraniu twardych danych pomocnych wydawcom. Zapisać się do newslettera można tutaj: https://mailchi.mp/pickavoice/raport-rynek-audiobookowy

382 obserwujących na Instagramie

Profil PICK A VOICE na Instagramie ma na celu przybliżać zainteresowanym pracę studia nagrań audiobookówych, zacieśniając w ten sposób więzi i wchodząc w interakcję z wydawcami i autorami 🙂 Profil instagramowy znajduje się tutaj: https://www.instagram.com/pickavoice_audiobooki/

PROMOCJA – DARMOWY PODKŁAD MUZYCZNY

Nowi klienci, którzy potwierdzą zamówienie do 10.02.2022 otrzymają darmowy podkład muzyczny do audiobooka.

Napisz na info@pickavoice.com i złóż zamówienie, aby otrzymać darmowy podkład muzyczny do swojego audiobooka!

Składając mailowe zamówienie użyj kodu „rynek-ksiazki-2023”.

 

materiał promocyjny
Podaj dalej
Autor: PICK A VOICE