Piątek, 22 lutego 2008
Światowy Dzień Książki, Katalog Składowy i targi
Ostatnie posiedzenie Rady PIK, które odbyło się 20 lutego, poświęcone było przede wszystkim przygotowaniom do tegorocznych obchodów Światowego Dnia Książki, których początek przypada na 19 kwietnia. Z kolei na 23 kwietnia zaplanowano uroczysta galę, która odbędzie się w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie.Podczas posiedzenia Rada podjęła także decyzję o wspólnej, z Izbą Księgarstwa Polskiego, akcji rabatowej w postaci specjalnych talonów przeznaczonych dla uczniów a kolportowanych przez księgarzy za pośrednictwem szkół. Przyznany rabat ma wynosić 20 proc. Kolejnym punktem obrad była prezentacja Ars Polony na temat propozycji tej firmy …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 356 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się