Wtorek, 4 lutego 2003
Kolejne spotkanie księgarzy, które odbyło się 30 stycznia w warszawskim Klubie Księgarza przyciągnęło ok. 20 osób. Na pierwszy plan wysunęła się sprawa formalnego usytuowania Ogólnopolskiej Rady Księgarzy (Rada powstała przy ZG SKP). Niemal jednogłośne poparcie pomysłu dowodzi, że istnieje potrzeba powołania struktury, która stałaby się silnym partnerem w rozmowach z wydawcami i hurtownikami, jak również z przedstawicielami urzędów państwowych. Spotkania mają odbywać się od tej pory regularnie, w każdy ostatni czwartek miesiąca. Zaproszeni są wszyscy księgarze. Od dawna podkreśla się fakt rozproszenia środowiska księgarskiego i właściwie nie bardzo wiadomo, kogo winić za taki stan rzeczy. Nieliczna obecnie reprezentacja księgarzy w PIK nie potrafi przeforsować swoich pomysłów na szerokim forum, a palące problemy środowiska coraz częściej zdają się być nierozwiązywalne. Firmy wyrażające chęć wzięcia udziału w pracach nowoutworzonej Rady zyskają status członka wspierającego SKP. Rada ma charakter otwarty, a za cel stawia sobie zaktywizowanie środowiska księgarskiego i reprezentowanie go na forum zewnętrznym. Nie chcemy powoływać ciała bardzo sformalizowanego, które w pewnym momencie zaczęłoby żyć własnym życiem - podkreślali księgarze. …
Wyświetlono 25% materiału - 168 słów. Całość materiału zawiera 673 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się