Piątek, 17 stycznia 2020
Piotr Ciosk w gronie przyjaciół
W restauracji Drukarnia na warszawskiej Pradze w środę 15 stycznia odbyło się niecodzienne wydarzenie, jakim było eleganckie pożegnanie prezesa zarządu Olsztyńskich Zakładów Graficznych OZGraf w Olsztynie. Waldemar Lipka, prezes grupy kapitałowej Kompap, w skład której wchodzą trzy drukarnie: OZGraf, BZGraf oraz Imprimus, z wdziękiem podziękował Piotrowi Cioskowi, który od początku tego roku objął funkcję dyrektora zarządzającego w wydawnictwie Dwie Siostry w Warszawie, które odniosło w ostatnich latach jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów biznesowych w sferze książki w Polsce. - Z Piotrem Cioskiem pracowaliśmy razem przez dziewiętnaście lat i tyle lat ma butelka alkoholu, którą dostał dzisiaj od mnie – powiedział Waldemar Lipka, którego rada nadzorcza OZGrafu wyznaczyła do kierowania drukarnią przez trzy miesiące. Piotr Ciosk podsumował lata współpracy z Waldemarem Lipką: „Przeszedłem na drugą stronę rzeki i zakończyłem etap …
Wyświetlono 25% materiału - 129 słów. Całość materiału zawiera 516 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się