Poniedziałek, 12 lipca 2021

Platforma streamingowa Netflix ogłosiła datę premiery drugiego sezonu “Wiedźmina”. Nowe odcinki zadebiutują 17 grudnia.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial “Wiedźmin” to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Historia splecionych losów trzech postaci w niezwykłym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmini, krasnoludy i potwory walczą o przetrwanie, a dobro niełatwo jest odróżnić od zła.

Informacje o drugim sezonie: Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Z kolei 23 sierpnia premierę mieć będzie film anime “Wiedźmin: Zmora Wilka”. Obraz opowiada historię Vesemira, młodego wiedźmina, który uciekł od życia w ubóstwie, by zabijać potwory za pieniądze.

Reżyseria: Han Kwang Il

Scenariusz: Beau de Mayo

Produkcja: Beau de Mayo, Lauren Schmidt Hissrich & Han Kwang Il Animacja: Studio MIR (Legenda Korry i produkcja Netflix Voltron: Legendarny Obrońca)

Podaj dalej
Autor: ET