środa, 14 października 2020
Nowość Wydawnictwa Kobiecego

Królowa polskiego nurtu domestic noir powraca. Alicja Sinicka ponownie zaprasza czytelników do świata pełnego tajemnic i niebezpieczeństw, w którym nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać. „Służąca” już w sprzedaży!

Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn Kacper zajmuje się pisaniem. Już pierwszego dnia Julia otrzymuje propozycję przeprowadzki do ich domu, lecz stanowczo odmawia. Podczas sprzątania otwiera starą szafę na poddaszu. Znajduje rząd zakurzonych czarnych sukienek z białymi mankietami. W trakcie kolejnej wizyty w domu Borewskich Julia traci przytomność. Gdy otwiera oczy, czeka na nią koszmar. Będzie musiała podjąć nierówną walkę o sprawiedliwość. I życie.

Alicja Sinicka zasłynęła jako autorka świetnie przyjętych thrillerów dla kobiet i nie tylko. Jej „Obserwatorka” czy „Stażystka” to książki, o których trudno zapomnieć. Wszystko wskazuje na to, że „Służąca” powtórzy ten sukces.

Książkę możesz zamówić >>TUTAJ

Sprawdź także booktrailer >>ZOBACZ

 

Podaj dalej
Źródło: Wydawnictwo Kobiecie