Wtorek, 18 czerwca 2024

Wczoraj musi się skończyć, by mogło zacząć się dzisiaj…

Jak wielki wpływ na naszą teraźniejszość mają wydarzenia z przeszłości? Bohaterowie powieści Kazimierza Kozaryna znają odpowiedź na to pytanie. Czy ta wiedza pomoże im jednak w przerwaniu złej passy i zdobyciu tego, o czym pragną?

„Supły i odpryski” to misternie skomponowana historia o ludziach, którzy próbują nadać swojemu życiu nowy kierunek. David, w obliczu kryzysu zawodowego, zmaga się z emocjonalnymi napięciami i trudnymi decyzjami, które rzucają cień na jego małżeństwo. Emma czuje, że nieuchronnie zbliża się moment przedefiniowania jej miejsca w rodzinie. Natomiast ich syn, James, wchodzi w dorosłość, balansując pomiędzy życiem akademickim a burzliwą relacją ze starszą od niego Sophią.

Losy bohaterów zostają w przewrotny sposób ze sobą związane, a oni sami uświadamiają sobie, że wpływ na ich teraźniejszość mają nie tylko aspiracje i plany, ale także jedynie pozornie zamknięta przeszłość. Już wkrótce każdy z nich będzie musiał znaleźć w sobie siłę, by przekuć porażki i życiowe błędy w sukces…

Zdarzały się momenty w jego życiu, kiedy chciał zapomnieć, ale też takie, gdy próbował sobie wszystko przypomnieć, poczynając od jej zapachu, miękkości włosów pod palcami, a kończąc na uśmiechu. Czas cierpliwie wszystko zacierał, pojawiały się nowe początki i końce innych sytuacji, ale to, co przeżył, już na zawsze było częścią niego.

Jak David, Emma i James poradzą sobie z życiowymi zawirowaniami?

Przekonaj się, czytając książkę!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/suply-i-odpryski-kazimierz-kozaryn-p-2015028.html

Podaj dalej
Autor: Novae Res