Piątek, 1 grudnia 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2006"
Przedsiębiorstwo Dom Książki Białystok Sp. z o.o. 15-197 Białystok, ul. Dolistowska 3, tel./fax (085) 6752726, http://www.domksiazki.bialystok.pl, e-mail handel@domksiazki.bialystok.pl Dom Książki Białystok Sp. z o.o. w Białymstoku powstała w lipcu 1995 roku w celu przejęcia do odpłatnego korzystania prywatyzowanego Państwowego Przedsiębiorstwa Dom Książki w Białymstoku za kwotę ok. 2,2 mln zł. Właścicielami spółki są osoby fizyczne. Przychody ze sprzedaży w 2005 roku wzrosły o 7 proc., osiągając po raz trzeci z rzędu rekordowy poziom – 25,88 mln zł. Firma zakończyła 2005 rok zyskiem netto w wysokości 1,23 mln zł (rok wcześniej – 720 tys. zł), a jej kapitały własne wzrosły z 1,67 mln zł do 2,9 mln zł. Stan zatrudnienia w …
Wyświetlono 25% materiału - 110 słów. Całość materiału zawiera 440 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się