Wtorek, 5 grudnia 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2006"
Przedsiębiorstwo Dom Książki Lublin Sp. z o.o. 20-322 Lublin, ul. Lotnicza 3, tel./fax (081) 7440488,e-mail sekretariat@dk.net.pl Do 2002 roku Dom Książki Lublin był przedsiębiorstwem państwowym. Firma została sprywatyzowana z udziałem pracowników i obecnie działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Najważniejszymi udziałowcami przedsiębiorstwa Dom Książki sp. z o.o. w Lublinie są Romuald Pieczonka (254 udziałów) oraz Marek Mazurek (252 udziały). Razem mają 53 proc. udziałów. Romuald Pieczonka przez wiele lat prowadził w Kielcach hurtownię Książka Szkolna, która ogłosiła upadłość w 2004 roku, był też m.in. udziałowcem Łódzkiego Domu Książki (w 2003 roku 50 proc. udziałów odsprzedał hurtowni MarKa).Romuald Pieczonka …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 395 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się