Poniedziałek, 1 marca 2004
Wydawnictwo Podsiedlik-Raniowski i S-ka zmieniło nazwę, formę własności, zmienił się też zarząd i rada nadzorcza. Działająca od 1990 roku oficyna obecnie nazywa się Publicat, jest spółką akcyjną, a jej prezesem został Michał Kaik, dotąd członek zarządu i dyrektor ds. sprzedaży. - Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do zmian w wydawnictwie - mówi Michał Stecki, współwłaściciel firmy i członek rady nadzorczej. - Wiedząc, że zmienimy nazwę, promowaliśmy głównie nasze imprinty - nazwy takich serii, jak: "Książki Szczęśliwego Dzieciństwa", "Centrum Edukacji Dziecięcej" czy "Edukacja Powszechna". Coraz więcej tytułów sprzedajemy za granicę, a nazwa Podsiedlik-Raniowski jest trudna do wymówienia, stąd decyzja o krótkiej nazwie Publicat. Spółkę z o.o. przekształcono w spółkę akcyjną. Kapitał akcyjny jest bardzo wysoki - wynosi 16 mln zł i jest równo podzielony pomiędzy: Piotra Podsiedlika, Krzysztofa Raniowskiego, Michała Steckiego i Macieja Czechowicza. Akcjonariusze tworzą nową radę nadzorczą. Powołano nowy dwuosobowy …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 567 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się