Piątek, 1 lutego 2002
IURIS PRUDENTIA: Księgarnia Prawnicza IURIS PRUDENTIA powstała w listopadzie 1993 roku na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. W roku 1995 firma powiększyła się o księgarnię w filii UMCS w Rzeszowie (obecnie Uniwersytet Rzeszowski), zaś w roku 1998 o księgarnię w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Zamościu. W roku 1999 powstała księgarnia na Wydziale Politologii UMCS w Lublinie, natomiast rok 2001 przyniósł otwarcie aż trzech nowych punktów - w WSZiA w Zamościu, WSIiZ w Rzeszowie oraz w Sądzie Rejonowym w Lublinie. Pomimo, iż punkty sprzedaży znajdują się głównie na uczelniach, …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 365 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się