Czwartek, 7 września 2006
Oferta Sekcji Mniejszych Niezależnych Wydawców (AkV) w Związku Księgarzy i Wydawców Niemieckich (Boersenverein) dla wydawców z Polski
Czy jesteście Państwo zainteresowani m.in. bezpłatnym udziałem jako wystawca na Frankfurckich Targach Książki w terminie 4-8 października? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą AkV:1. Dwóm mniejszym niezależnym wydawnictwom polskim oferujemy zaprezentowanie własnego dorobku wydawniczego na kolektywnym stoisku AkV na Targach Książki w Frankfurcie w dniach 4-8 października 2006 (zaproszenie ważne dla jednej osoby z jednego wydawnictwa). AkV przejmuje koszty za powierzchnię wystawienniczą i nocleg. Koszty wyżywienia, podróży i transportu książek pokrywają zainteresowani. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia są przyjmowane do 14 września tego roku.2. Ponadto zapraszamy przedstawicieli wydawnictw polskich zainteresowanych wymianą doświadczeń na …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 388 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się