środa, 31 października 2012
Trasa literacka Jakuba Ćwieka
Wydawnictwo SQN jest współorganizatorem trasy literackiej Jakuba Ćwieka nazwanej „Rock&Read Festival”. Pomysłodawcą i prowadzącym akcję jest sam autor. W ramach trasy autor odwiedzi 20 miast w dniach 26.10 – 15.11. Trasa Ćwieka ma na celu zachęcenie młodych i nie tylko młodych czytelników do częstszego sięgania po książkę.  Całość przygotowana jest w przystępnym, rockowym klimacie i nawiązuje atmosferą do trasy koncertowej. Jakub  Ćwiek razem ze wsparciem medialnym (kamerzysta, fotograf, techniczni) będzie przemierzał Polskę przez …
Wyświetlono 25% materiału - 73 słów. Całość materiału zawiera 295 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki