Poniedziałek, 21 lutego 2000
Andrzej Nowakowski - jest doktorem, pracownikiem naukowym w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponadto jest dyrektorem Towarzystwa Autorów i Wydawców Prac Naukowych "Universitas". 21 lutego 2000 został mianowany komisarzem polskiej ekspozycji na Targach Książki we Frankfurcie. Mianowania dokonał Marek Krawczyk, pełnomocnik ministra kultury i dziedzictwa narodowego ds. Frankfurtu 2000. Nie będziemy silić się na HollywoodRozmowa z Andrzejem Nowakowskim, komisarzem polskiego stoiska na tegorocznych Frankfurckich Targach Książki - Zostaje pan komisarzem polskiego stoiska we Frankfurcie w bardzo niesprzyjających okolicznościach. Wiadomo, że budżet naszego wystąpienia będzie niezwykle skromny. Jak w takich warunkach widzi pan kształt ekspozycji? - To prawda, że warunki są trudne, a koncepcja naszego wystąpienia dopiero powstaje. Teraz mogę przedstawić zaledwie ogólne założenia organizacyjne. Jeśli chodzi o prezentację książek, to składać się będą na nią trzy elementy. Po pierwsze, będzie to moje stoisko autorskie prezentujące kulturę polską poprzez książkę. Po drugie, będzie to stoisko zbiorowe, na którym poszczególni wydawcy będą mogli wykupić regały i zaprezentować swoje tytuły. Kiedy poznamy zestaw zgłoszonych tytułów, wówczas ułożymy je według wspólnego klucza tematycznego. Wreszcie - i taki będzie trzeci element polskiego wystąpienia we Frankfurcie - wydawcy będą mogli zaprezentować się na indywidualnych stoiskach w hali, w której będzie miała miejsce polska prezentacja. W ten sposób pokazany …
Wyświetlono 25% materiału - 202 słów. Całość materiału zawiera 808 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się