Czwartek, 10 sierpnia 2017
Ostatnie chwile na nadsyłanie zgłoszeń

Tylko do 14 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Salonie Książki Historycznej, który odbędzie się w dniach 12-14 października w Auditorium Maximum w Krakowie.

Salon będzie wydarzeniem dopełniającym III Kongresu Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski, organizowanego przez krakowski oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego (11-14 października).
Uczestnicy Kongresu to miłośnicy historii, badacze dziejów i przede wszystkim aktywni czytelnicy, którzy właśnie dzięki literaturze realizują swoją pasję. Międzynarodowa ranga Kongresu, prelekcje wybitnych naukowców czy wręczenie nagrody Pro Historia Polonorum – to tylko wybrane elementy Kongresu, które czynią towarzyszący mu Salon Książki Historycznej wydarzeniem tak wyjątkowym.

“Jesteśmy przekonani, że Salon Książki Historycznej będzie znakomitym miejscem do prezentacji tworzonych przez Państwa wydawnictw historycznych, wymiany poglądów i doświadczeń z uznanymi, światowymi autorytetami w zakresie wiedzy na temat historii Polski, a także idealną areną do popularyzowania literatury historycznej i spotkania z miłośnikami oraz badaczami dawnych dziejów” – zachęcają organizatorzy, Targi w Krakowie.

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe: http://historia.targi.krakow.pl/pl/dla-wystawcow.html

 

Patronem medialnym Salonu Książki Historycznej jest

Podaj dalej