środa, 21 lutego 2007
Kielecki antykwariat ośrodkiem kultury
Andrzej Metzger, księgarz i antykwariusz, był gościem i bohaterem trzeciego Salonu Księgarzy w Bibliotece Narodowej. Na zaproszenie Michała Jagiełły, dyrektora Biblioteki Narodowej, od ubiegłego roku oprócz Salonu Wydawców i Salonu Pisarzy organizowane są spotkania z najwybitniejszymi i najbardziej znanymi polskimi księgarzami. Gośćmi dwóch dotychczasowych spotkań byli: Czesław Apiecionek i Waldemar Janaszkiewicz. Organizatorem Salonu Księgarzy jest Stowarzyszenie Księgarzy Polskich przy współpracy Biblioteki Narodowej i Instytutu Książki. Patronat medialny nad spotkaniami objęły: Wiadomości Księgarskie, Magazyn Literacki KSIĄŻKI, Biblioteki Analiz oraz Polskie Radio Dwójka. Spotkanie z Andrzejem Metzgerem odbyło się we wtorek 20 lutego, a jego gospodarzem był Michał Hilchen, wybitny znawca książki antykwarycznej i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Andrzej Metzger od 35 lat pracuje w zawodzie księgarskim, od 30 lat prowadzi antykwariat w Kielcach, jest przewodniczącym Sekcji Antykwarycznej Stowarzyszenia Księgarzy Polskiej. Na zaproszenie prezydenta miasta przeniósł swoją placówkę na …
Wyświetlono 25% materiału - 139 słów. Całość materiału zawiera 556 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się