Poniedziałek, 3 lutego 2003
Od 1 lutego Wojciech Krasuski, do niedawna członek zarządu Wydawnictwa Naukowego PWN i Azymutu, jest prezesem spółki MAC Edukacja. - Dostałem atrakcyjną propozycję pracy w spółce, która rozwija się bardzo dynamicznie i postawiła na interesujący mnie model dystrybucji bezpośredniej. Jeśli chodzi o PWN, to od pewnego czasu moje pomysły znacznie odbiegały od wyobrażeń pozostałych członków zarządu i właścicieli, więc nie widziałem tam dla siebie miejsca - powiedział Bibliotece Analiz nowy prezes MAC-a. Plotki o zamiarach odejścia Wojciecha Krasuskiego z PWN krążyły od końca grudnia. Wydawało się jednak, że po dobrych wynikach sprzedaży PWN …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 370 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się