środa, 2 grudnia 2020
Zapowiedź Domu Wydawniczego Rebis

Już 15 grudnia do księgarń trafi “Ścieżka Prostej Obfitości”, nieprzemijająca klasyka literatury inspirującej. Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy!

“Ścieżka Prostej Obfitości” od lat jest światowym bestsellerem i ważną lekturą dla kolejnych pokoleń kobiet. Inspirujące medytacje na każdy dzień oraz praktyczne rady pomogły milionom czytelniczek odzyskać swoje prawdziwe ja, odnaleźć równowagę w najtrudniejszych chwilach życia i na nowo odkryć szczęście i piękno codzienności.

Niezwykle mocne przesłanie “Ścieżki Prostej Obfitości” jest jeszcze bardziej potrzebne i aktualne dziś, w pełnym niepokojów świecie. Z charakterystyczną szczerością, dowcipem i mądrością Sarah Ban Breathnach zaktualizowała swój poradnik z myślą o nowym pokoleniu kobiet, które potrzebuje go jeszcze bardziej niż poprzednie.

“Ścieżka Prostej Obfitości”, z nowym wstępem, częściowo zupełnie zmienionymi medytacjami i comiesięczną listą prostych radości, jest niezawodnym przewodnikiem dla kobiet, które chcą żyć świadomie i być wierne swemu Autentycznemu Ja. Książka Sarah uczy nas celebrowania wewnętrznej radości i szukania piękna w prostych przyjemnościach i dobrze spędzonych chwilach każdego dnia.

Sarah Ban Breathnach jest dziennikarką, autorką kilkunastu bestsellerów i działaczką charytatywną. Prowadzi warsztaty i wygłasza wykłady oparte na metodzie Prostej Obfitości. “Ścieżka Prostej Obfitości” przez dwa lata utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa”, została sprzedana w liczbie 5 mln. egzemplarzy i przetłumaczona na 28 języków. Sarah mieszka w Kalifornii z córką i ukochanymi zwierzętami.

Podaj dalej
Autor: Rebis