środa, 15 marca 2023
Zapowiedź Wydawnictwa Szara Godzina

24 maja ukaże się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina powieść „Kamienica”, pierwszy tom czteroczęściowego cyklu „Sekrety Białej” pióra Agnieszki Panasiuk, autorki bestsellerowych książek „Ścieżki Elizy”,  „Podróże serc” oraz „Antonia”, „Cecylia” i „Aleksandra” w cyklu „Na Podlasiu”.

W nowej powieści autorka wraca na swoje ukochane Podlasie.

Dorocie świat wali się na głowę. Wieloletnie przyjaźnie zawisły na włosku, a narzeczony pokazał swoją prawdziwą twarz. Młoda notariuszka staje przed trudnymi wyborami.

Tymczasem dramatyczny list z Izraela burzy spokój jej rodziców. Czy ich życie było zbudowane na kłamstwie? By znaleźć odpowiedź, muszą wyruszyć w przeszłość swojej rodziny. Kim są Rebeka, Rachela i Estera? Co wydarzyło się w czasie drugiej wojny światowej w getcie w Białej?

„Kamienica” to pierwszy z czterech osobnych tomów obyczajowo-historycznego cyklu „Sekrety Białej” Agnieszki Panasiuk opowiadającej o grupie przyjaciółek z Białej Podlaskiej, których relacje w obliczu życiowych przeciwności zostają wystawione na próbę.

Agnieszka Panasiuk, z wykształcenia nauczyciel historii, pracę zawodową związała z administracją. Jest laureatką konkursów literackich. Czas najchętniej spędza z rodziną w domu na wschodzie Polski. Pasjonuje się ogrodnictwem, dobrym filmem i nie wyobraża sobie dnia bez pisania o przeszłości ukochanego południowego Podlasia. Do tej pory ukazało się pięć książek jej autorstwa: „Ścieżki Elizy”, „Podróże serc” oraz „Antonia”, „Cecylia” i „Aleksandra”.

Agnieszka Panasiuk i Wydawnictwo Szara Godzina zapraszają do czytania „Sekrety Białej”.

Powieść będzie miała premierę w księgarniach stacjonarnych i internetowych 24 maja 2023 r.  

 

materiał promocyjny
Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Szara Godzina