Wtorek, 26 czerwca 2018
Podsumowanie
W piątek i sobotę w Krakowie odbyło się siódme seminarium dla wydawców zagranicznych. Dwudniowa impreza poświęcona była literaturze dziecięcej i młodzieżowej. Dwudziestu wydawców z całego świata miało okazję poznać edytorów i ilustratorów z Polski. Seminarium zainaugurował w piątek 22 czerwca dyrektor Instytutu Książki, Dariusz Jaworski. Po powitaniu gości i krótkim wstępie wicedyrektora Instytutu profesora Krzysztofa Koehlera, który przedstawił zebranym najważniejsze zadania i działalność Instytutu, rozpoczęła się część wykładowa. Renek Mendruń z Nielsen Book Research w swej prelekcji przybliżył rynek książki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce, a Ewa Bolińska-Gostkowska z wydawnictwa Znak zauważyła, że nasze książki dla dzieci „sprzedają się za granicą lepiej niż proza i non-fiction”. Zwróciła również uwagę na to, że szybko pokonaliśmy drogę od disneyowskich produkcyjniaków z lat 90. do pięknej książki ilustrowanej. …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 501 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się