środa, 24 maja 2023
Gratka dla fanów komiksów

Fintech Cinkciarz.pl we współpracy z Sony Pictures Animations wprowadza na polski rynek limitowaną wersję karty płatniczej z wizerunkiem Spider-Mana. To pierwsza karta w Polsce, na awersie której umieszczono ikonę kultury popularnej ze stajni Marvela.

Karta dostępna jest od 23 maja. Będzie ją można zamówić w e-sklepie (eStore) fintechu w formie startera. Po jej aktywacji plastik stanie się wielowalutową kartą płatniczą. Pretekstem do wypuszczenia nowej karty jest nadchodząca premiera filmu Sony Pictures Animations „Spider-Man: poprzez Multiwersum” (2 czerwca). Karty są dostępne w dwóch wersjach: Spider-Punk i Miles Morales.

Cinkciarz.pl zaprezentuje też specjalny spot promocyjny, który przedstawi zalety korzystania z karty wielowalutowej nie tylko podczas podróży, ale i codziennych spraw. Spot będzie można obejrzeć w kinach Cinema City i Helios.

Spider-Man należy do najpopularniejszych bohaterów komiksów na świecie. Zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w 1962 roku w komiksie Amazing Fantasy, a dzięki ogromnej popularności chwilę później doczekał się własnej serii wydawniczej. Jego postać została stworzona przez Stana Lee, Steve’a Ditko i Jacka Kirby’ego. Co ciekawe, niezwykle popularny Spider-Man przez jakiś czas był elementem logo Marvel Comics.

 

Podaj dalej
Autor: W
Źródło: Bankier.pl