Wtorek, 9 lipca 2024

Toksyczne zależności, niezdrowe schematy oraz skomplikowane uczucia – „Otchłań”

Lucy O’Neill zabierze Cię w podróż po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej psychiki. Odważysz się do niej zajrzeć?

 Feargal Corcoran od dnia swoich narodzin był… rozczarowaniem. Jego matka, Margaret, tak bardzo pragnęła córki, że czuła wstręt do własnego syna i nie potrafiła okazać mu choć odrobiny czułości. Ojciec, który traktował go z chłodną obojętnością, zmarł zmożony chorobą. Chłopcem zajmował się więc dziadek, dopóki Margaret nie postanowiła ponownie wyjść za mąż.

Kiedy irlandzki biznesmen, Sheridan Loughlin, bierze ślub z matką Feargala, wszystko się zmienia. Między ojczymem a dorastającym młodzieńcem rodzi się nietypowa więź, która wykracza poza ramy zdrowej relacji. Sheridan z początku jest pod ogromnym wrażeniem pasierba, co w miarę upływającego czasu przekształca się w pełen emocji, cierpienia, przemocy i okrucieństwa związek.

Nie romans – zażyłość, która odkrywa najciemniejsze strony Loughlina.

Nie przypominał żadnego z rodziców. Błagała Boga, by zabrał go do siebie.

Był owocem grzechu, choć z małżeńskiego łoża.

 Współczucie, złość, zrozumienie, strach… Jakie emocje wywoła w tobie historia Feargala? Przekonaj się, czytając powieść.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/otchlan-lucy-o-neill-p-2030989.html.

 

Podaj dalej
Autor: Novae Res