Piątek, 22 października 2021

Rafał Skąpski, autor opracowania wspomnień Zofii z Odrowąż-Pieniążków Skąpskiej zatytułowanych „Dziwne jest serce kobiece… (tom 1 – „Wspomnienia Galicyjskie”, Czytelnik 2019 i tom 2 – „Wspomnienia z Pomorza i Hebdowa”, Czytelnik 2021) zapowiedział kolejne spotkania z czytelnikami:

– w piątek 22 października o godz. 19. w Krynicy w Centrum Kultury przy ul. Piłsudskiego 19

– w poniedziałek 25 października o godz. 18. w Warszawie w Klubokawiarni Pożyteczna przy al. Niepodległości 135 – na zaproszenie Warszawskiego Towarzystwa Genealogicznego

– we wtorek 26 października o godz. 17. w Przasnyszu w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 3

Następna tura spotkań promocyjnych Rafała Skąpskiego planowana jest w listopadzie – w Warszawie i Bydgoszczy, a następnie na Dolnym Śląsku. O terminach tych spotkań powiadomimy dodatkowo.

Drugi tom wspomnień Zofii z Odrowąż-Pieniążków Skąpskiej we wrześniu był najlepiej sprzedającą się książką w słynnej księgarni Alfabet w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 5, najstarszej księgarni w mieście, a zapewne na całej Sądecczyźnie.

Podaj dalej
Autor: (fran)