środa, 19 października 2011
Marzenia o biologii, a sukcesy literackie i plastyczne
Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają na prezentację książki „Ratunku, marzenia!” i spotkanie z autorką Dorotą Suwalską – we wtorek 25 października w Domu Literatury przy ul. Krakowskim Przedmieściu 87/89 w Warszawie. Spotkanie będzie prowadziła Iwona Hardej. Początek o godz. 18.30. Dorota Suwalska  (rocznik 1967) ukończyła Wydział Malarstwa ASP w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem w pracowni profesora Stefana Gierowskiego w 1992 roku, aneks w pracowni Nowe Media profesora Ryszarda Winiarskiego) oraz Studium Podyplomowe w zakresie kształcenia pedagogicznego, a także studiowała film animowany na tej uczelni. W latach 1990-1995 współpracowała z TVP realizując krótkie filmy plastyczne i felietony autorskie dla dzieci.Jest pisarką, animatorką kultury, ilustratorką, dziennikarką, autorką scenariuszy (w 2006 roku otrzymała wyróżnienie w Pierwszym Polsko-Włoskim Konkursie na Scenariusz Filmu dla Młodego Widza za scenariusz serialu „Zuźka i chłopaki”). W latach 2007-09 była redaktorem naszego Kwartalnika Literackiego …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 552 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się