Piątek, 24 listopada 2023
Już jutro

W sobotę 25 listopada o godz. 18 w Praskim Centrum Aktywności „Kocham Pragę” (ul. Targowa 32, Warszawa) odbędzie się spotkanie autorskie z Jolantą Kosowską i Martą Jednachowską poświęcone ich powieści napisanej w duecie „Spotkamy się we śnie” oraz powieści „Cicha noc”.

Rozmowę z autorkami poprowadzi Jolanta Erol.

Jolanta Kosowska i Marta Jednachowska wspólnie napisały powieść „Spotkamy się we śnie” (Wyd. Novae Res), gdzie bohaterka eksperymentuje ze świadomym śnieniem. Fantastyczne, szalone sny przynoszą jej zapomnienie i ulgę. W każdym z nich pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna o imieniu Miron, który z biegiem czasu staje się zadziwiająco realny. Wkrótce rzeczywistość zaczyna się niebezpiecznie mieszać z wytworami kobiecej wyobraźni…

Autorki tych powieści, Jolantę Kosowską i Martę Jednachowską łączy nie tylko wspólna książka i praca nad nią. Łączą je więzy krwi, to matka i córka. Nasuwają się więc pytania. Kto wpadł na pomysł napisania tej powieści? Jak im się wspólnie pracowało? Czy chciałyby powtórzyć ten eksperyment? Tego i nie tylko tego dowiemy się już w najbliższą sobotę.

„Cicha noc” (Wyd. Zaczytani) to powieść Jolanty Kosowskiej, w której bohaterka wyjeżdża do Drezna i znajduje zatrudnienie w domu opieki. Nie posiada żadnego doświadczenia w zawodzie, ale jej empatia oraz pozytywna energia sprawiają, że szybko zdobywa sympatię współpracowników i staje się ulubienicą podopiecznych.

Wszystko się zmienia, kiedy Ewa niespodziewanie otrzymuje prezent bożonarodzeniowy od jednej z mieszkanek domu seniora. Kobieta chce pomóc dziewczynie w spełnieniu marzenia o założeniu własnej firmy. Ewa przyjmuje podarunek i od razu rzuca się w wir pracy. Jesienią podejmuje się remontu pewnej tajemniczej posiadłości. Nie spodziewa się, że nowe zlecenie może stać się dla niej nie tylko początkiem wielkiej kariery, lecz także… czegoś znacznie ważniejszego….

Link do rozmowy https://www.facebook.com/autorzywobiektywie/live_videos/

Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomagamy pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmujemy się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzymy strony i blogi internetowe.

Kontakt: Marytka Czarnocka, marytka@autorzywobiektywie.pl, tel. 602 39 42 56

Podaj dalej