Poniedziałek, 21 października 2019
Viva Espana i Amerykanin w Krakowie
Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich zaprasza do Krakowa na Międzynarodowe Targi Książki, do odwiedzenia stoiska STP nr D11, a także do udziału w spotkaniach organizowanych przez Stowarzyszenie. W czwartek 24 października w godz. 16.-17. odbędzie się spotkanie z tłumaczką języka hiszpańskiego Martą Eloy-Cichocką zatytułowane „Viva Espana i nie tylko”. Marta Eloy-Cichocka jest poetką, fotografką, tłumaczką, dziennikarką, podróżniczką, doktorem iberystyki, stypendystką zagranicznych fundacji i uniwersytetów, adiunktem na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wykłada, pisze i tłumaczy. W piątek 25 października w godz. 18.-19. odbędzie się spotkanie z …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 333 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się