Piątek, 10 lutego 2012
Zaproszenie Krytyki Politycznej
W poniedziałek 13 lutego o godz. 19.00 Krytyka Polityczna zaprasza do Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat na spotkanie z cyklu LEKTURY KRYTYCZNE zatytułowane "Gayatri Spivak i „Róża” Wojciecha Smarzowskiego - strategie postkolonialne w Polsce?".Punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Gayatri Spivak "Strategie postkolonialne", która ukazała się we wrześniu w Serii Idee Wydawnictwa Krytyki Politycznej.W dyskusji udział wezmą: Claudia Snochowska-Gonzalez i Jakub Majmurek; prowadzenie: Marta Konarzewska.Jak polska kultura radzi sobie z dziedzictwem etnicznym? Czy kino to przestrzeń, gdzie „podporządkowany inny” może mówić ? Czy Polska cierpi na „symptomy …
Wyświetlono 25% materiału - 87 słów. Całość materiału zawiera 351 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się