Poniedziałek, 22 kwietnia 2013
Autorzy i wydawcy w Białymstoku
Piękne wnętrza nowej Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku gościły w miniony weekend – od piątku do niedzieli, od 19 do 21 kwietnia – blisko 50 wystawców i tysiące czytelników. Brali udział w 2. Targach Książki w Białymstoku, których hasło brzmi „Na Pograniczu Kultur”.  Organizatorami tego bardzo udanego wydarzenia była Fundacja Sąsiedzi, na której czele stoją Andrzej Kalinowski i Piotr Brysacz, we współpracy z Operą i Filharmonią Podlaską – Europejskim Centrum Sztuki. Targi uzyskały patronat honorowy prezydenta Białegostoku, marszałka województwa podlaskiego i wojewody podlaskiego.  …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 355 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się