Piątek, 29 listopada 2019
XXVIII Targi Książki Historycznej oficjalnie otwarte
W Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie w czwartek 28 listopada odbyła się uroczystość otwarcia XXVIII Targów Książki Historycznej. - Bardzo się cieszę, że udało nam się napełnić Arkady Kubickiego najlepszymi książkami historycznymi. Książka historyczna ma się nieźle, wzbudza emocje, czasem interesują się nią prokuratorzy, służy też kształtowaniu polityki. Ale najważniejszy jest czytelnik, który może wyciągnąć swoje wnioski – powiedział Zbigniew Czerwiński, przewodniczący Porozumienia Wydawców Książki Historycznej, organizatora Targów. Targi otworzył oficjalnie prof. Wojciech Fałkowski, dyrektor …
Wyświetlono 25% materiału - 76 słów. Całość materiału zawiera 305 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się